Prohlédněte si, jak může vypadat průběh realizace stavby krbového kompletu:
3D návrh / finální stav
(kliknutím na obrázek si jej zvětšíte)

krby-jb-reference_3D-realizace
KRBY JB
3D návrh / realizace
krby-jb-reference_3D-realizace
KRBY JB
3D návrh / realizace

KRBY JB - krbové komplety

Dopřejte si originální krb na míru!

Vzhledem k široké nabídce krb. vložek a typů a naším přístupem k obestavbě těchto vložek, jsou možnosti jak bude Váš krb vypadat vlastně neomezené. Ve většině případů je každý náš krb originálním kouskem, který se navrhne dle přání zákazníka, jak z hlediska funkčnosti tak i svým tvarem a provedením k úplné spokojenosti.

Při navrhování krbu jako celku, se nezaměřujeme pouze na jeho design, ale i funkčnost a v neposlední řadě i bezpečnost a použití materiálů, které jsou vhodné pro stavbu s těmito požadavky. Myslíme si, že stavba krbu náleží profesionálům. Vždyť chyba v tomto případě může mít i katastrofické následky.

Vhodně zvolená krbová obestavba bude svým originálním designem příznivě dotvářet atmosféru a interiér Vašeho útulného domova.

Vybírat se dá z materiálu jako je mramor, žula, pískovce, keramika,dřevo (dub), různé typy obkladů, kterých je dnes v nabídce celá řada nebo prostě jednoduché moderní obezdění, za použití vhodných materiálů, sklo, nerez...atd

Náš přístup ke každému krbu je takový, jako by jsme ho dělali pro sebe - s vyladěním do detailu.

Proto každému zákazníkovi po konzultaci na místě, a vzájemné domluvě, zpracujeme:
návrh na PC ve 3D s cenovou nabídkou (příklady ve fotogalerii)
pokud je vše odsouhlaseno přejde se k:
objednání, zajištění SOD (seznam odborných dodavatelů)a ve stanovený čas k samotné realizaci a po zdárném dokončení k předání.
Samozřejmostí je topná zkouška a uvedení všeho do provozu s následným zaškolením a předáním zkušeností jak krb obsluhovat.
Pak si už může zákazník vychutnávat teplo a pohodu u svého krbu.....